Sarıyer TV
Sarıyer Belediyesi
contetns
HABERLER
ŞİMDİ SPOR ZAMANI
  15.06.2019
Spor kültürünü yaygınlaştırmak, çocukları spora yönlendirmek amacıyla düzenlenen ve binlerce Sarıyerli öğrencinin katıldığı Yaz Spor Okulları’nın açılışı yapıldı. Okula kayıt yaptıran 3 bin 600 çocuk Çayırbaşı Stadı’nda düzenlenen şölenle yaza merhaba dedi.
GİRİŞİMCİ KADINLAR SARIYER’DE BULUŞTU
  14.06.2019
Hayallerini dinlemekle kalmayıp, seslerine yanıt bulan kadınlar, “Daha yapacak çok işimiz var” diyerek yola çıktı ve Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde bir araya geldi. Sarıyer Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı eğitimde kendilerine fırsat verilmeyen ev kadınlarına başarıya giden yolun cesaretten geçtiği bir kez daha hatırlatıldı.
KENT KARDEŞLİĞİNDEN DÜNYA KARDEŞLİĞİNE
  12.06.2019
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç uzun bir süredir ikili ilişkilerin sürdüğü kardeş kent Aachen'dan ülkemize gelen heyet ile bir araya geldi. Yerel yönetimlerin önemine vurgu yapılan buluşmada Aachen ve Sarıyer arasındaki temasların kuvvetlendirilmesi gerektiği üzerinde duruldu.
ÇEVRECİ OKULLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
  12.06.2019
Sarıyer Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ve DEHA Biodizel bir araya gelerek Sarıyer ilçesindeki okullarda atık yağ konusunda eğitim verdi. Bu eğitimlerin sonunda ise 14 okulda, toplam bin 46 litre atık yağ toplandı.
BU ÖNERİLERE KULAK VERİN!
  11.06.2019
Gençlerin hayallerine ulaşmak için önemli bir adım olan YKS sınavına günler kaldı. Peki, bu sınavda başarılı olmak için nasıl bir yol izlemeli, nelere dikkat edilmeli? İstediğiniz puanlara ulaşabilmek için bu önerilere kulak verin…
ŞÜKRÜ GENÇ'TEN KARADENİZ TURU
  08.06.2019
Her yıl Ramazan ayında Anadolu topraklarını ziyaret eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, geleneği bu yıl da sürdürdü. Trabzon, Rize ve Artvin’in ardından Kelkit Vadisi’nde köy köy dolaşan Genç, hemşerileriyle bayramlaştı.
YAĞMUR PAYLAŞMAYA ENGEL OLMADI
  03.06.2019
Her akşam kurulan iftar sofralarının sonuncusu yağmurlu geçti. Ancak yağan yağmur yemeklerin paylaşılmasına engel olmadı. İftardan sonra İstinye Tersane Alanı’nda düzenlenen Ramazan eğlencelerinin sonuncusu ise minikler için gerçekleşti.
TÜRKÜLER HEP BİR AĞIZDAN SÖYLENDİ
  02.06.2019
Sarıyer Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan ayı etkinliklerinin son gününde sahne alan Türk Halk Müziğinin güçlü sesi Kubat, hayranları ile buluştu.
SÜNNETLERİ SARIYER BELEDİYESİ'NDEN
  01.06.2019
Sarıyer Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği sünnet şöleni bu yıl da birbirinden renkli ve eğlenceli anlara sahne oldu. Tiyatrolar, illüzyon gösterileri, ikramlar ve hediye dağıtımıyla dolu dolu bir gün geçiren çocuklar lunaparkta da gönüllerince eğlendi.
SAGEM'Lİ ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ
  31.05.2019
Sarıyer Belediyesi bayram tatiline girecek öğrencilerin hediyelerini şimdiden verdi. SAGEM’li 150 çocuk lunaparkta sınırsız eğlencenin tadını çıkardı.