Mustafa Kemal Atatürk

Sarıyer Belediyesi’nden Pınar Mahallesi’ne Organik Pazar

Sarıyer Belediyesi’nin kurmuş olduğu Organik Pazar için Pınar mahallesi muhtarı ve pazarcılar Başkan Şükrü Genç’e teşekkür ziyaretinde bulundular.
23 Kasım 2011 / 23 Kasım 2011
Mahalle : Tüm Sarıyer

Sarıyer Belediyesi’nin kurmuş olduğu Organik Pazar için Pınar mahallesi muhtarı ve pazarcılar Başkan Şükrü Genç’e teşekkür ziyaretinde bulundular.

Pınar Mahallesi sakinlerinin yetiştirdiği ürünlerin satıldığı pazar, Sarıyer Belediyesi’nin sağladığı alt yapı imkanları ve teknik çalışmaları sayesinde oldukça beğeni toplayan bir organik pazar haline geldi. Pazarın tanıtımı için belediyeden yardım isteyen Pınar Mahallesi muhtarı Ayhan Yılmaz ayrıca Sarıyer Belediyesi’nin tahsis ettiği araç sayesinde pazara gelen müşterilerin ulaşım sorunun da ortadan kalktığını belirterek teşekkür etti.

Başkan Şükrü Genç, halkı ilgilendiren bütün konulara bir belediye başkanı gibi değil, bir vatandaş gibi baktığını ve toplumsal menfaatler çerçevesinde hareket ettiğini belirterek bu pazar için desteklerinin süreceğini de sözlerine ekledi. 

Başkan Yardımcısı Sevgi Atalay’ında iştirak ettiği ziyarette kadın pazarcılar, üretime ve ekonomiye sağladıkları katkı sayesinde mutlu olduklarını belirttiler. Sevgi Atalay, bölge halkının emeklerinin değerlendirilmesi konusunda belediye olarak hizmetlerinin süreceğini ve özellikle hanımların bu süreçte desteklenmeye devam edeceğinin de müjdesini verdi.

 

Fotoğraf Galerisi