Mustafa Kemal Atatürk

Şubat Ayı Kültür Sanat

Sarıyer Belediyesi, Kültür Müdürlüğü'nün düzenlediği KÜLTÜR SANAT / ŞUBAT - 2013 broşürü yayınlandı.
30 Ocak 2013
Mahalle : Tüm Sarıyer

Sarıyer Belediyesi Kültür Müdürlüğü'nün Sarıyerliler için hazırladığı kültür-sanat etkinlikleri çocukların tatil sevinci ile birleşti.

Kültür Müdürlüğü birçok tiyatro, konser, sergi, gösteri, söyleşi, yarışma ve konferansı sizlerle buluşturuyor. Yoğun ilgi ve desteğinizle sürdürdüğümüz kültür-sanat etkinliklerimiz Şubat ayında da, soğuk kış günlerinde buluştuğumuz sıcacık ortamlara dönüşüyor.

2. Edebiyat Günleri kapsamında başlattığımız "Bizi Biz Yapan Öyküler" adlı öykü yarışması da gösteriğiniz yoğun ilgi ile sürüyor. Birbirinden keyifli öyküler gönderdiğiniz yarışmamıza başvurularınızı Sarıyer Belediyesi Kültür Müdürlüğü'ne yapabilirsiniz.

Sarıyer Belediyesi ve Sarıplatform Derneği'nin ortak düzenlediği Şiir yarışmasına Sarıyer Belediyesi Kültür Merkezi, Şehit Mithat Yılmaz Caddesi No:85 SARIYER / İSTANBUL adresine elden, APS, Kargo ve kurye ile gönderilebilirsiniz.

Yine bu ay içersinde düzenleyeceğimiz "Hayat Sevince Güzel" kermesimize tüm Sarıyerlileri bekliyoruz.

Karne heyecanı yaşayan çocuklarımız için 26 Ocak - 10 Şubat arasında düzenlediğimiz Karne Şenliğimiz çok özel etkinliklerle devam ediyor.

SARI AY, ALTIN EJDERHA, METOT, BİR İNFAZIN PORTRESİ, TEKRAR ÇAL SAM, ADALET, SİZSİNİZ, AŞK-I MECNUN, KARANLIK KORKUSU adlı birbirinden güzel tiyatro gösterileri; NEŞELİ PAZARLAR, AFACAN GERİ DÖNÜYOR, PETMEN DÜNYA ANAYA KARŞI gibi çocuk oyunları;  PİYANO, ORION QUARTET, BOĞAZİÇİ CAZ KOROSU gibi daha bir çok konser, SÖYLEŞİ ve KİTAP İMZA GÜNÜ sizlerle.

Şubat 2013 Kültür Sanat Etkinlikleri elektronik kataloğu'nu görmek için...