Mustafa Kemal Atatürk

ŞÜKRÜ GENÇ: AMACIMIZ EĞİTİMDE FIRSAT EŞİTLİĞİ

Sarıyer Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi (SAGEM) ve Gündüz Bakımevleri’nin düzenli olarak gerçekleştirdiği veli bilgilendirme toplantısına katılan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “Amacımız eğitimde fırsat eşitliği yaratmak” dedi.
02 Aralık 2017 / 02 Aralık 2017

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer Belediyesi Araştırma ve Geliştirme Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren SAGEM Bağlar Şubesi ve Ayazağa Gündüz Bakımevi’nde düzenlenen veli toplantılarına katıldı. Velilerle SAGEM ve Gündüz Bakımevleri’ni tanıtmak ve verilen eğitimler hakkında bilgilendirme yapmak için gerçekleşen toplantıya katılanlarla teker teker ilgilenen Başkan Genç, velilerin sorunlarını ve önerilerini de dinledi.

 

 

ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYMALIYIZ

 

Bilgilendirme toplantısında yaptığı konuşmada tüm çocukların doğru yönlendirildiği takdirde inanılmaz sonuçlar alındığını söyleyen Başkan Şükrü Genç, “ Çocuklarımızın yarınını düşünüyorsak elimizi taşın altına koymamız lazım. Bu noktada bize düşen görevleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Biz çocuklarımıza doğru bir şekilde eğitim verileceği ortamlar yaratmak istiyoruz bunu da hep birlikte yapacağız. Amacımız tüm alanlarda olduğu gibi eğitimde de fırsat eşitliği yaratmak” dedi. Konuşmanın ardından veliler Başkan Genç’e eğitim alanında yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkürlerini iletti.

 

 

SAGEM NEDİR?

 

Sarıyer Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezleri (SAGEM), ilçe genelinde 7-14 yaş aralığındaki çocuklara ve ailelere türkçe, matematik gibi temel derslerin yanı sıra; okuma- yazma, resim, müzik ve birçok alanda destek sağlamak amacıyla kurulmuş merkezlerdir.

 

AYRINTILI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Fotoğraf Galerisi