Mustafa Kemal Atatürk

SARIYER BELEDİYESİ KRİZ EKİBİNDEN BAŞARILI BİR GECE

Sarıyer Belediyesi dün akşam saatlerinde başlayan yogun kar yağışından vatandaşların olumsuz şekilde etkilenmemesi için yoğun bir çalışma gerçekleştirdi. Sarıyer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı Ferahevler Şantiyesi'nde kurulan kriz masası ve çağrı merkezi ile gerek sosyal medya aracılığı ile gerekse telefonla arayan vatandaşların taleplerine anında cevap verildi ve yerinde müdahale yapıldı.
07 Ocak 2015 / 07 Ocak 2015
Mahalle : Tüm Sarıyer

Sarıyer Belediyesi dün akşam saatlerinde başlayan yogun kar yağışından vatandaşların olumsuz şekilde etkilenmemesi için yoğun bir çalışma gerçekleştirdi. Sarıyer Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı Ferahevler Şantiyesi'nde kurulan kriz masası ve çağrı merkezi ile gerek sosyal medya aracılığı ile gerekse telefonla arayan vatandaşların taleplerine anında cevap verildi ve yerinde müdahale yapıldı. Sarıyer halkının toplu taşıma araçlarını tercih etmelerini öneren Sarıyer Belediyesi, vatandaşların mağduriyetlerini önlemek için gündüz saatlerinden itibaren tuzlama çalışmalarına ağırlık verirken, kar yağışının yoğun olduğu saatlerde yol açma çalışmaları başlattı.

Sarıyer halkının güvenliği için mücadele eden Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı çalışanlar gece nöbeti tuttarlarken, sosyal medyada yoğun bir şekilde gerçekleştirilen Sarıyer halkının çağrılarına kulak vererek, başarılı bir çalışma gerçekleştirdi. 

İETT otobüslerinin lastik sorunundan kaynaklı kazaları yolların zaman zaman kapanmasına neden olsada sorunlar kısa sürede çözüldü.

Fotoğraf Galerisi