Mustafa Kemal Atatürk

Meclis Yönetimi ve İhtisas Komisyonları

MECLİS ENCÜMEN VE İHTİSAS KOMİSYONU ÜYELERİ 

 

BELEDİYE ENCÜMEN ÜYELERİ  :       

  1. Nadir GÜNDAY     
  2. Fatik EKER
  3. Mustafa BAKIR

 

İMAR KOMİSYONU ÜYELERİ   : 

  1. Nizamettin GÜNEL (Başkan )       
  2. Salih AKINCI          (Başkan Yardımcısı)  
  3. Özkan SUCU           (Üye)
  4. Hüseyin COŞGUN  (Üye)
  5. Salim KAİN             (Üye)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

BÜTÇE KOMİSYONU ÜYELERİ   : 

  1.  Hayrettin DERELİ  (Başkan )       
  2. Salih AKINCI          (Başkan Yardımcısı)  
  3. İsmail ERDEM        (Üye)
  4. Ergin DURDU         (Üye)
  5. Mehmet BÜYÜK     (Üye)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

HUKUK KOMİSYONU  ÜYELERİ  :

  1. Sevim ÇELEBİ         (Başkan)
  2. Ekrem TEKÇE          (Başkan Yardımcısı)
  3. Ali GÖRGÜLÜER    (Üye)
  4. Şevket CANKUR      (Üye)
  5.  Ebru TEKİN ÇETİN  (Üye)

                                                        

TARİFE KOMİSYONU ÜYELERİ   :

  1. Merdan Ali GÜRKAN  (Başkan)
  2. Aysin GÜNEN              (Başkan Yardımcısı)
  3. Nihal NEVRUZ             (Üye)
  4. Ahmet YAYLA             (Üye)
  5. Mehmet YAMAN          (Üye)

 

ÇEVRE VE  SAĞLIK KOMİSYONU

ÜYELERİ:

  1. Hüseyin COŞKUN      (Başkan)
  2. Fatik EKER                 (Başkan Yardımcısı)
  3. Yusuf OK                     (Üye )
  4. Muammer NUR           (Üye)
  5.  Abdullah GÜNAYLI    (Üye)

                                                                      

GECEKONDU VE MÜLKİYET

SORUNLARINI ARAŞTIRMA-

İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ :                                                                               

  1. Veysel YEŞİL           (Başkan)
  2. Nizamettin GÜNEL  (Başkan Yardımcısı)
  3. Hüseyin COŞKUN    (Üye)
  4. Mustafa TOSUN          (Üye)
  5. Mehmet YAMAN     (Üye)                                                               

 

GENÇLİK SPOR VE OLİMPİYAT

 KOMİSYONU ÜYELERİ:

  1. Merdan Ali GÜRKAN   (Başkan)
  2. Ekrem TEKÇE               (Başkan Yardımcısı)
  3. Mustafa BAKIR             (Üye)
  4. Muammer NUR             (Üye)
  5. Adem ÖZEL                   (Üye)

 

AVRUPA BİRLİĞİ  KOMİSYONU

ÜYELERİ:

  1. Mustafa BALCI         (Başkan)
  2. Ali GÖRGÜLÜER    (Başkan Yardımcısı)
  3. Hayrettin DERELİ     (Üye)
  4. Mustafa TOSUN        (Üye)
  5. Şevket CANKUR           (Üye)                                               

 

KÜLTÜR VE TURİZM KOMİSYONU

ÜYELERİ:                                         

  1. Veysel YEŞİL         (Başkan)
  2. Aysin GÜNEN        (Başkan Yardımcısı)
  3. Ali Rıza YILMAZ   (Üye)
  4. Nurettin ÇELİK       (Üye)
  5. Verda YİĞİT            (Üye)

 

KADIN VE AİLE KOMİSYONU ÜYELERİ:

  1. Nihal NEVRUZ        (Başkan)
  2. Sevim ÇELEBİ         (Başkan Yardımcısı)
  3. Ali GÖRGÜLÜER    (Üye)
  4. Ebru TEKİN ÇETİN (Üye)
  5. Verda YİĞİT             (Üye)

                                                                            

TARIM-HAYVANCILIK-BALIKÇILIK

 VE SU ÜRÜNLERİ KOMİSYONU

 ÜYELERİ:             

  1. Mustafa BALCI            ( Başkan)         
  2.  Hasan KARAGÖZ      (Başkan Yardımcısı )
  3.  İbrahim KESKİN         (Üye)
  4. Abdullah GÜNAYLI     (Üye)
  5. Ahmet YAYLA              (Üye)

 

ENGELSİZ YAŞAM VE ARAŞTIRMA-

İNCELEME KOMİSYONU ÜYELERİ:

  1. Hayrettin DERELİ   (Başkan)
  2. Ekrem TEKÇE         (Başkan Yardımcısı)
  3. Hasan KARAGÖZ   (Üye)
  4. Adem ÖZEL             (Üye)
  5. Mehmet BÜYÜK     (Üye)