Mustafa Kemal Atatürk

     

            
                      
 
Kayıt olmak için aşağıdaki adımları takip ediniz.
 
1.    Yukarıdaki butonlardan YENİ KAYIT butonuna tıklayınız. 

2.    Karşınıza bir tablo çıkacaktır. Belediyemiz tarafından size verilen 20 haneli kayıt seri numarasını “Kayıt Seri No” bölümüne (ilk satıra) yazınız.

3.    Diğer bilgileri kendinize göre ve eksiksiz doldurunuz. E-posta adresi bölümüne mutlaka doğru bir mail adresi yazınız. Çünkü bilgileriniz yazacağınız mail adresine gelecektir.

4.     Kırmızı yazının altında bulunan “Bir Kullanıcı adı belirleyiniz” ve “Bir şifre belirleyiniz” bölümünde, sadece kendinizin bileceği, 8 ile 14 karakter arasında, unutmayacağınız bir kullanıcı adı ve bir şifre oluşturunuz. (Not: ı, ç, ğ, ü, ö, ş harflerini kullanamazsınız.)

5.    “Doğrula ve Gönder” tuşuna basınız. 

6.    Eğer yazdıklarınızdan kırmızı olan varsa; burasını yanlış ya da hatalı yazdınız anlamındadır. Geri dönüp düzeltmelisiniz. Eğer hiç kırmızı yazı yoksa ve hepsi siyah ise üye olmaya hazırsınız demektir. 

7.    Bir kez daha “Doğrula ve Gönder” butonuna basmalısınız. “TEBRİKLER şu andan itibaren kayıtlı kullanıcımız oldunuz” yazısı çıkacaktır. Bu, “Üyelik işlemlerini doğru yaptınız. Artık üyemizsiniz.” demektir. Oluşturduğunuz kullanıcı adınız ve şifreniz yazdığınız e-posta adresine de gelmiştir. 

8.    Ders çalışmak için, sistemi yeniden açıp ÜYE GİRİŞİ butonundan girip oluşturduğunuz kullanıcı adını ve şifreyi kullanmalısınız. 

9.    Oluşturduğunuz kullanıcı adınızı ve şifrenizi kimseyle paylaşmayınız.